Atrakcje w terenie

Poza koncertami i spotkaniami z ciekawymi ludźmi chcemy zaproponować Wam korzystanie z atrakcji, które równolegle będą odbywały się na terenie Festiwalu. Będą to między innymi:

Piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny

Zapraszamy na piknik obfitujący w atrakcje – dla najmłodszych i tych trochę starszych.

Więcej szczegółów na stronie Marszu.

Możliwość wejścia na kopułę Bazyliki

Kopuła bydgoskiej bazyliki stanowi doskonały punkt widokowy na Bydgoszcz. Wszyscy chętni będą mogli przekonać się o tym osobiście podczas Festiwalu Nowe Spojrzenie.

Nowe Spojrzenie na Bazylikę – gra terenowa

Zapraszamy Was do świata Bazyliki w ramach Festiwalu Nowe Spojrzenie. Poznacie drobne tajemnice świątyni, zajrzycie w miejsca, w których zwykle nie bywacie, przyjrzycie się z bliska szczegółom, na które zwykle nie zwracacie uwagi.

Jaki jest święty Wincenty? Co wyjątkowego znajduje się w wejściu głównym kościoła? Dokąd poprowadzą schody na prawo od wejścia? Jak pierwotnie miała wyglądać Bazylika? Poznacie odpowiedzi na te i inne pytania grając w grę festiwalową „Nowe Spojrzenie na Bazylikę”. Powodzenia!

Zachęcamy do rejestracji w grze, ilość miejsc jest ograniczona:
https://forms.gle/vbyWQ544pGrBGe5R9

Punkt gastronomiczny

Na Festiwalu Nowe Spojrzenie nie zabraknie punktów gastronomicznych. Festiwal oprócz uczty duchowej będzie również ucztą dla żołądka.

Bezpłatne badanie wzroku

Na co dzień nie zawsze mamy czas aby zadbać odpowiednio o swoje zdrowie, nie zawsze też o tym pamiętamy. W czasie Festiwalu Nowe Spojrzenie każdy będzie mógł nadrobić zaległości: Salon Optyczny Doktor Marchewka oferował będzie bezpłatne profesjonalne badania wzroku.