festiwal-nowe-spojrzenie-idea

Idea Festiwalu

Nowe Spojrzenie na Kościół

Kościół, który jest przede wszystkim wspólnotą ludzi szczęśliwych z powodu życia obranymi wartościami, realizujących swoje pasje i lubiących dobrą zabawę.

Nowe Spojrzenie na Młodość

Młodość, która oznacza energię, pomysłowość i zapał. Festiwal od samego początku jest organizowany przez ludzi (czasem bardzo) młodych. To dzięki ich staraniom i zaangażowaniu ambitne festiwalowe plany każdego tygodnia są wcielane w życie.

Nowe Spojrzenie na Bydgoszcz

Miasto, które w ostatnich latach niesamowicie zmieniło swoje oblicze i ma wiele do zaoferowania odwiedzającym je gościom. Festiwal poza walorami kulturalnymi będzie świetną okazją do zauroczenia się Bydgoszczą.

11 czerwca 2017 r. Bydgoszcz już po raz szósty będzie gospodarzem unikalnego wydarzenia kulturalnego – Festiwalu Nowe Spojrzenie. Na jego scenie wystąpią uznani polscy muzycy, którzy dzięki różnorodności prezentowanych stylów, sprawią, że Festiwal będzie interesujący zarówno dla młodych, starszych jak i całych rodzin

Możemy się spodziewać także wielu atrakcji na całym terenie Festiwalu. Wejście na kopułę bazyliki będzie tylko jedną z nich.